Klopp e do Bellinghamin e Dortmundit

  • S.A /
  • 29 tetor 2021 - 13:06
Klopp e do Bellinghamin e Dortmundit

Sipas “Sport1”, Jurgen Kloop I ka vënë syrin talentit të Borussia Dortmund, Jude Bellingham.

Liverpool do të përpiqet të kënaqë anglezin me çdo kusht.

Borussia Dortmund nuk e ka në plane ta largojë mesfushorin 19- vjeçar por Liverpool por anglezët do të provojnë çdo mundësi për ta afruar ish-lojtarin e Birmingham.

Në 15 ndeshje këtë sezon, Bellingham ka realizuar në total 3 gola dhe 6 asiste.

(Kosova Sot Online )