Mourinho e do të harruarin nga Bayern Munich

  • S.A /
  • 04 December 2021 - 09:56
Mourinho e do të harruarin nga Bayern Munich

Marc Roca u ble me shumë bujë nga Bayern Munich në vitin 2020.

Por, ai ka pasur shumë, shumë pak minuta te kampioni i Gjermanisë dhe Roma është hedhur në sulm për të rrëmbyer mesfushorin 25-vjeçar sipas Corriere dello Sport.

Ai nuk e ka gjetur veten në Gjermani dhe do të ishte mëse i kënaqur t’i thoshte po Mourinhos që insiston të blejë një mesfushor.

(Kosova Sot Online )