Vajza e Luis Enriques e zyrtarizon lidhjen me yllin e Barcelonës

  • A.P /
  • 17 janar 2022 - 19:05
Vajza e Luis Enriques e zyrtarizon lidhjen me yllin e Barcelonës

Vajza e Luis Enriques e zyrtarizon lidhjen me yllin e Barcelonës

Duket se transferi i ri i Barcelonës, Ferran Torres nuk është rikthyer në Spanjë vetëm për arsye të karrierës.

Ai ka bërë publike lidhjen e tij me Sira Martinez

21-vjeçari postoi një fotografi në Instagram Stories te Siras, që është vajza e përzgjedhësit të Spanjës, Luis Enriques.

Fotografia e publikuar nga Ferran Torres u rishpërnda nga Sira në profilin e saj në Instagram.

Sira Martinez është vajza e Luis Enriques dhe është një sportiste premtuese në garën e kalërimit dhe polo.

(Kosova Sot Online)