Interi shpëton në fund, ndeshja shkon në vazhdime

  • A.P /
  • 19 January 2022 - 23:06
Interi shpëton në fund, ndeshja shkon në vazhdime

Interi dhe Empoli kanë barazuar 2-2 dhe ndeshja do të shkojë në vazhdime për të mësuar se cila skuadër do të kalojë tutje në Kupën e Italisë.

(Kosova Sot Online)