Ky ishte reagimi i Mbappes dhe presidentit të PSG-së, kur tifozët filluan ta shanin Real Madridin

  • A.P /
  • 22 May 2022 - 16:48
Ky ishte reagimi i Mbappes dhe presidentit të PSG-së, kur tifozët filluan ta shanin Real Madridin

Dje, para ndeshjes së fundit të sezonit, Paris Saint-Germain njoftoi se ka rinovuar kontratën e Paris Saint-Germain deri në vitin 2025.

Kështu, Real Madridi mbeti pa e transferuar objektivin kryesor tash e sa vite.

Gjatë prezantimit mbrëmë, tifozët filluan ta shanin Real Madridin.

“Puta Madrid, Puta Madrid” – ishin fjalët e tifozëve parisienë dhe në një moment as Khelaifi dhe as Mbappe nuk arritën të fshihnin buzëqeshjen nga fytyrat e tyre.


(Kosova Sot Online)