Kroaci - Danimarkë e vlefshme për Ligën e Kombeve

  • A.P /
  • 22 September 2022 - 20:14
Kroaci - Danimarkë e vlefshme për Ligën e Kombeve

Kroacisë dhe Danimarkës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Kroacia gjendet në vendin e dytë në grupin A1 me shtatë pikë të grumbulluara.

Në anën tjetër, grupit i prin pikërisht Danimarka me nëntë pikë gjithsej.

(Kosova Sot Online)