Portugalia nuk arrin ta thyejë mbrojtjen e Ganës në pjesën e parë

  • A.P /
  • 24 November 2022 - 17:51
Portugalia nuk arrin ta thyejë mbrojtjen e Ganës në pjesën e parë

Pjesa e parë e ndeshjes mes Portugalisë dhe Ganës, e vlefshme për Kampionatin Botëror, ka përfunduar, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Rezultati pas 45 minutave të parë ishte ai i fillimit, 0:0 me dy skuadrat që nuk arritën ta zhbllokonin rezultatin.

Portugalia kishte administrimin e ndeshjes, me disa raste shënimi. 

(Kosova Sot Online)