Gjermania në epërsi, shënon Gnabry

  • A.P /
  • 01 December 2022 - 20:14
Gjermania në epërsi, shënon Gnabry

Gjermania ka arritur të zhbllokojë sfidën ndaj Kosta Rikës.

Pasi nisën furishëm lojën, në vetëm 10 minuta arritën të shënojnë.

Ishte Serg Gnabry që realizoi, dhe i dha epërsinë gjermanëve.

(Kosova Sot Online)