Publikohet vendimi për Hansi Flick

  • A.P /
  • 07 December 2022 - 19:36
Publikohet vendimi për Hansi Flick

Hansi Flick do të vazhdojë të mbetet si përzgjedhës i Kombëtarës së Gjermanisë.

Ekipi gjerman dështoi t’i kalonte grupet në Kampionatin Botëror të Katarit

Në një takim të bordit drejtues dhe trajnerit, është marrë vendimi që ai të vazhdojë.

Misioni i tyre është ta fitojë Kampionatin Evropian të vitit 2024, i cili do të mbahet në Gjermani.

(Kosova Sot Online)