Tërhiqet shorti i çerekfinaleve të Kupës së Mbretit, zbardhen duelet më interesante

  • S.A /
  • 20 January 2023 - 14:30
Tërhiqet shorti i çerekfinaleve të Kupës së Mbretit, zbardhen duelet më interesante

Sot është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Kupës së Mbretit në Spanjë. Dueli që spikat më së shumti është ai mes Real Madridit dhe Atletico Madridit, shkruan "Kosova Sot Online".

Ndërsa, Barcelona do të përballet me Real Sociedadin.

Ndeshjet do të luhen të martën, të mërkurën dhe të enjten e javës së ardhshme (24, 25 dhe 26 janar).

Real Madrid-Atletico Madrid
Osasuna-Sevilla
Valencia-Athletic Bilbao
Barcelona-Real Sociedad.

(Kosova Sot Online )