Publikohen formacionet e ndeshjes Kosovë-Andorrë

  • A.P /
  • 28 March 2023 - 19:21
Publikohen formacionet e ndeshjes Kosovë-Andorrë

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Kosovës dhe Andorrës, e vlefshme për kualifikimet për Euro 2024.

Kombëtarja e Kosovës në futboll do të zbresë sonte në fushën e blertë në stadiumin “Fadil Vokrri” në kërkim të fitores së parë në kampanjën kualifikuese për Euro 2024.

Pas barazimit në Izrael, Vedat Muriqi me shokë janë të motivuar për ta mposhtur Andorrën në duelin e vlefshëm për Grupin I

Formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online)