Dalin pamjet skandaloze: Përleshje e madhe fizike mes basketbollistëve të Real Madridit dhe atyre serb të Partizanit nga Beogradi në Euroligë

  • S.A /
  • 28 April 2023 - 08:28
Dalin pamjet skandaloze: Përleshje e madhe fizike mes basketbollistëve të Real Madridit dhe  atyre serb të Partizanit nga Beogradi në Euroligë

Një përleshje e madhe fizike ka ndodhur  në ndeshjen mes Real Madridit dhe Partizanit të Beogradit.

Përleshja nisi pak para fundit të ndeshjes, teksa Partizani po fitonte me rezultatin 95:80, transmeton "Kosova Sot Online ".

Me këto shifrat përfundoi edhe ndeshja e dytë çerekfinale.

(Kosova Sot Online )