Fillon ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe

  • A.P /
  • 20 November 2023 - 20:50
Fillon ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Në prag të fillimit të ndeshjes, në stadium u shfaq një flamur gjigant i kombit shqiptar.

Në momentin e shfaqjes së këtij flamuri, i gjithë stadiumi mori ngjyrat kuq dhe zi.

(Kosova Sot Online)