Rrahmani starton në “Bernabeu”

  • A.P /
  • 29 November 2023 - 20:09
Rrahmani starton në “Bernabeu”

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madridit dhe Napolit, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Nga minuta e parë për Napolin starton kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani.

Real Madridi është i pari në tabelë me 12 pikë me bilanc të qindtë për qindtë

Në anën tjetër, Napoli është në pozitën e dytë me shtatë pikë të grumbulluara.

(Kosova Sot Online)