Ja kush mund të largohet nga Barcelona

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 18:36
Ja kush mund të largohet nga Barcelona

Ferran Torres mund të largohet nga Barcelona.

Sipas asaj që po raporton mediumi spanjoll, AS, sulmuesi spanjoll nuk ka një marrëdhënie të mitë me trajnerët dhe ardhja e Victor Roques po ashtu po ndikon.

Ferran Torres këtë sezon ka treguar paraqitje më të mira sesa kur erdhi nga Manchester City.

23 vjeçari ka gati dy vite nga ardhja e tij nga Manchester City.

(Kosova Sot Online)