Albion Rrahmani shënon në minutën e parë për Rapidin

  • A.P /
  • 28 February 2024 - 21:45
Albion Rrahmani shënon në minutën e parë për Rapidin

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Rapidit të Bukureshtit  dhe UTA Arad, e vlefshme për javën e 28-të në Liga 1 të Rumanisë.

Rezultati pas 45 minutave të parë për 2:1 për Rapidin.

Ishte sulmuesi kosovar, Albion Rrahmani që shënoi golin e parë në minutën e parë të ndeshjes.

(Kosova Sot Online)