Edon Zhegrova rikthehet nga lëndimi

  • A.P /
  • 21 April 2024 - 14:38
Edon Zhegrova rikthehet nga lëndimi

Edon Zhegrova është rikthyer nga lëndimi që ia pamundësoi paraqitjen në ndeshjen e kthimit çerekfinale ndaj Aston Villas në Ligën e Konferencës.

Megjithatë, ylli kosovar do të jetë në bankën rezervë për ndeshjen e sotme.

Lille luan në shtëpi ndaj Strasbourg, në kuadër të javës së 30-të në Ligue 1.

Lille i nveojitet fitorja për të mbetur brenda top-4shes dhe ta ëndërrojë ende kualifikimin në Ligën e Kampionëve.


(Kosova Sot Online)