Ylli në epërsi ndaj Trepçës

  • A.P /
  • 23 May 2024 - 19:46
Ylli në epërsi ndaj Trepçës

Ka përfunduar çereku i parë i finales së pestë dhe vendimtare në basketboll mes Trepçës dhe Yllit.

Rezultati pas 10 minutave të parë është 10:16 për suharekasit.

Ylli pati një seri prej katër tresheve radhazi që i dhanë edhe epërsinë për këtë çerek.

Një atmosferë fantastike po mbizotëron në “Minatori” të Mitrovicës me palestrën e stërmbushur me tifozë.

Kujtojmë se skuadra që fiton sonte shpallet kampion i Kosovës në basketboll.

(Kosova Sot Online)