Fjolla Morina publikon këngën e re, skena të nxehta+18 - VIP - Kosova Sot
Fjolla Morina publikon këngën e re, skena të nxehta+18

Fjolla Morina publikon këngën e re, skena të nxehta+18

Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar këngën më të re me titull Culo, në bashkpunim me Mumen, shkruan Gazeta Kosova Sot Online.
Se si do të pritet nga publiku mbetet të shihet, por Fjolla në çdo projekt të saj di t'na befasojë me stilin e saj dhe skenat e nxehta.

(Kosova Sot)

 


 


17 orë e 46 minuta më parë
11/12/18