Luizi Ejlli bën urimin e veçantë

  • A.P /
  • 24 April 2024 - 17:34
Luizi Ejlli bën urimin e veçantë

Gjyshja e Kiarës, Leta, një figurë e njohur për publikun ku shpeshherë është parë të zhvillojë intervista me moderatoren por ka patur dhe dalje të tjera, ditën e sotme feston ditëlindjen, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Pak momente më herët Kiara bëri një urim të veçantë për gjyshen e saj nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it duke i dedikuar disa fjalë zemre.

Edhe pse deri pak momente më parë Leta nuk kishte marrë një urim nga dhëndri i saj Luizi, mos mendoni se ka harruar…

“Edhe 100 Leta Diva”- shkruan Luizi teksa ka ndarë një video të mrekullueshme të Letës të cilën do e shikoni më poshtë:

Image

(Kosova Sot Online)