A e dini pse Genc Prelvukaj nuk i heqë syzet (Foto) - VIP - Kosova Sot
A e dini pse Genc Prelvukaj nuk i heqë syzet (Foto)

A e dini pse Genc Prelvukaj nuk i heqë syzet (Foto)

Rep artisti Genc Prelvukaj, i cili kohën e fundit po flitet për lidhjen me bukuroshen nga Shqipëria Eni Koçi, njihet  për një  stil të veçantë që ka  transmeton Kosova Sot.

Image

Këngëtari  në video klipet dhe fotografitë e botuara  shfaqet gjithmonë me syze.

Image

Nuk dihet nësë këngëtari ka një lidhje të veçantë me syzet, apo i mban vetëm për tu përshtatur me stil.

Image

 

 

 

(Kosova Sot)    

15 orë e 23 minuta më parë
11/12/18