- VIP - Kosova Sot
Vjehrri dhe vjehrra surprizojnë Mihrije Brahën (FOTO)

Vjehrri dhe vjehrra surprizojnë Mihrije Brahën (FOTO)

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi, kanë qenë të ftuarit e kësaj jave në emisionin “N’Kosovë Show”. Çifti është surprizuar pasi në studion e emisionit u shfaqën prindërit e Naimit. Vjehrri dhe vjehrra e Mihrijes zgjodhën fjalët më të mira për nusen e tyre duke e lënë këngëtaren pa fjalë dhe shumë të emocionuar, për më shumë shikoni fotot në vijim...

Image
Image

 

(Kosova Sot)

10 orë e 57 minuta më parë
22/02/19