Foto/ Rita Ora nxjerr në treg linjën e veshjeve “Roara Republic”, ja si duken disa prej tyre - VIP - Kosova Sot
Foto/ Rita Ora nxjerr në treg linjën e veshjeve “Roara Republic”, ja si duken disa prej tyre

Foto/ Rita Ora nxjerr në treg linjën e veshjeve “Roara Republic”, ja si duken disa prej tyre

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ditën e sotme ka hedhur në treg linjën e saj të rrobave “Roara Republic”. Në profilin e saj të ‘Instagramit” këngëtarja ka publikuar disa nga veshjet që mbajnë firmën e saj dhe ka lajmëruar se këto veshje mund t’i blejnë online.

Veshjet janë kryesisht sportive dhe qëllim i saj është të frymëzojë njerëzit për të qenë versioni më i mirë i vetes së tyre. Ajo që vihet re është se këto veshje nuk janë shumë të kushtueshme dhe secili nga ne mund ti bëjë pjesë të gardërobës. 

Image
Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot)

6 orë e 23 minuta më parë
17/12/18