Marina, zjarr që djeg (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Marina, zjarr që djeg (FOTO)

Marina, zjarr që djeg (FOTO)

E famshmja e rrjeteve sociale, Marina Fara, nuk ka të ndalur, ajo në çdo eveneiment që merr pjesë, godet me pamjen e saj tejet seksi, shkruan "Kosova Sot Online".E përjashtim nuk bën as fotoja e fundit, e publikuar në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet shumë atraktive dhe mbetet një "zjarr qè djeg".

 

 

(Kosova Sot)

3 orë e 11 minuta më parë
17/12/18