Yllka Kuqi mahnitëse në të zezë (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Yllka Kuqi mahnitëse në të zezë (FOTO)

Yllka Kuqi mahnitëse në të zezë (FOTO)

Këngëtarja Yllka Kuqi është njëra nga këngëtarët tona qe ka një zë të mrekullusheëm, ajo kohëve të fundit është edhe aktive në rrjetet socialë, aty ku edhe publikon gjithqka nga përditëshmëria e saj,transmeton Kosova Sot.

Në një foto të publikuar në rrjetin social Instagram vërehet më së miri bukuria dhe eleganca e kësaj këngëtarje.

 

???? @valdrinsahitiofficial

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

(Kosova Sot)

21 orë e 35 minuta më parë
15/12/18