Zaimina a je ti, që na mbyte me bukuri (Foto) - VIP - Kosova Sot
Zaimina a je ti, që na mbyte me bukuri (Foto)

Zaimina a je ti, që na mbyte me bukuri (Foto)

Kush thotë që pa e publikuar ndonjë këngë, shpejt mund të harrohesh nga publiku, rast konkret e kemi këngëtaren Zaimina Vasjari, e cila edhe pa asnjë këngë të publikuar këtë vit, vazhdon të jetë aktuale në shtypin rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Krejt kjo falë rrjeteve sociale, ku këngëtarja është goxha aktive në postimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot këngëtarja ka publikuar një fotografi, ku shfaqet tejet sensuale, dhe domosdo lind pyetja metaforike:Zaimina a je ti, që na mbyte me bukuri.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? @juxhinkurti ???? @henrikoci.com_ ???? @zv_store ???? @saintlondonshoes ???? @bs_parukeri_estetike

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

(Kosova Sot)

1 orë e 35 minuta më parë
20/02/19