Hipikja

  • 01 prill 2019 - 09:41
Hipikja

Gigi Hadid shëtit nëpër qytetin e Nju-Jorkut

Ajo është një nga fytyrat më të famshme të gjeneratës së saj. Por Gigi Hadid ka përqafuar vajbin e saj “vintage” derisa kishte ecur nëpër rrugët e Nju- Jorkut.

Duke ekuilibruar dukjen e saj në mënyrë të përsosur, duke u ndjerë e rehatshme dhe ekuilibruese, bukuroshja e “IMG”, 23 vjeçe, kishte një veshje “Ralph Lauren Polo” derisa këmisha me ngjyra ishte shembulli se ajo kishte një ditë të lirë.

Një prekje hipi në stil, Gigi thekson një çantë të bukur “Prada”, që po e mbante nën dorën e saj.

Në fytin e saj të lezetshëm kishte një qafore me perla.

Flokun e saj e kishte larguar nga fytyra me ndihmën e dorës, duke lejuar që të ekspozohej fytyra e saj natyrale.

(Kosova Sot)