Një 49 vjeçare seksi si Jennifer Lopez

  • 01 prill 2019 - 14:46
Një 49 vjeçare seksi si Jennifer Lopez

Ajo po punon po u lodhur në palestër çdo ditë për të mbajtur trupin në formë.

Dhe Jennifer Lopez dukej e mrekullueshme teksa ekspozoi format e saj në një foto në Instagram.

E veshur me bikini ngjyrë rozë 49 vjeçarja dukej mjaft seksi.

(Kosova Sot)