Ju prezantojmë me piloten seksi, “çmend” fansat me postimet e saj

  • 15 prill 2019 - 16:36
Ju prezantojmë me piloten seksi, “çmend” fansat me postimet e saj

Ajo është 31-vjeçarja Emilie Christine nga Toronta, Kanada. Pilotja seksi ka plot 38 mijë ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku i “çmend” me postimet e saj.

Emilie mori patentën e pilotit në vitin 2012 dhe tani punon për linjën ajrore kanadeze WestJet.

Falë punës që bën, ajo viziton destinacione të ndryshme, nga nuk ngurron që të realizojë foto. Madje ajo shprehet se e dashuron çdo gjë nga puna e saj, që nga udhëtimet e ndryshme që të ofron e deri te takimi me njerëz të tjerë.

Deri tani ajo ka vizituar vende si Islandë, Francë, Gjermani, Zvicër, Itali, Peru, Kosta Rika, Kuba, Australi dhe Bahamas.

(Kosova Sot)