Besiana Mehmedi shkëlqen me ngjyrë vishnje

  • 23 prill 2019 - 15:18
Besiana Mehmedi shkëlqen me ngjyrë vishnje

Përveç këngëve të zgjedhura me shije dhe të interpretuara me finesë, këngëtarja e njohur Besiana Mehmedi din edhe të vishet me stil, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi këngëtarja ka pozuar shumë elegante, e veshur me një fustan ngjyrë vishnje, që e bën Besianen përplot shkëlqim.

Image

(Kosova Sot)