Mbajeni frymën se Ana Kabashi po vjen

  • 28 prill 2019 - 18:47
Mbajeni frymën se Ana Kabashi po vjen

Për çdo vit edhe më e bukur, këtë gjë po e karakterizon këngëtaren e njohur Ana Kabashi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E cila sa herë pozon godet, dhe zgjon kërshërinë e lexuesve të saj.

Këtë e vërteton edhe fotoja e fundit, ku me këtë paraqitje do të shfaqet në një nga skenat e klipit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on

(Kosova Sot)