Elvana Gjata më natyrale se të gjitha dhe prap një bukuri e rrallë

  • 01 maj 2019 - 13:29
Elvana Gjata më natyrale se të gjitha dhe prap një bukuri e rrallë

Elvana Gjata ka mahnitur me pamjen e saj së fundmi kur u shfaq me flokët e drejta dhe një veshje të thjeshtë maicë të zezë.

Këngëtarja duket tejet joshëse me këtë veshje që tregon format e saj shumë seksi, dhe njëkohësisht e bukur grimuar lehtë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

(Kosova Sot)