Kim Kardashian një seks bombë 'blu'

  • 03 maj 2019 - 18:32
Kim Kardashian një seks bombë 'blu'

Ajo ka pushtuar faqet e mediave rozë nëpër gjithë botë, shkruan Kosova Sot Online.

Kim Kardashian u bë e njohur pë jetën e saj tejet lukzose dhe për linjat e saj trupore të cilat janë komentuar shumë gjithanej.

Kim e veshur në kostum blu duket mrekullueshëm në imazhin e funidit në instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

(Kosova Sot Online)