E pabesueshme, vetëm atletet e Adelina Tahirit kushtojnë 3000 euro

  • 11 maj 2019 - 08:08
E pabesueshme, vetëm atletet e Adelina Tahirit kushtojnë 3000 euro

Adelina Tahiri është njëra nga këngëtaret e estradës e cila nuk heziton për të veshur dhe reklamuar rroba të shtrenjta, shkruan Kosova Sot Online.

Në postimin e fundit ajo ka treguar atletet e reja të firmës JIMMY CHOO të cilat kushtojnë hiq më pak se 3 mijë euro.

(Kosova Sot Online)