"Perlë e zezë seksi" kjo është Soni Malaj

  • 13 maj 2019 - 14:15

Soni Malaj është e bukur.

Veç tipareve mesdhetare, këngëtaren e kanë zili dhe për format perfekt, shkruan Kosova Sot Online

Shpesh Soni është cilësuar si një nga femrat me seksi të showbiz-it, veçanërisht për të pasmet e saj. Dihet që artistja e ka pasion aktivitetin fizik e në intervista të ndryshme është shprehur se ushtrohet rregullisht.

Ajo në foton e fundit ka vërtetuar gjithçka, shikojeni: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

(Kosova Sot Online)