Capital T: 200 ditë i boni 1 milion, unë jam në proces të tjetrës

  • 21 maj 2019 - 09:04
Capital T: 200 ditë i boni 1 milion, unë jam në proces të tjetrës

Capital T nuk ka ndërmend të ndalet së sjelluri projekte të reja, ai njofton se tashmë ka filluar punën për këngën e re

Një ditë më parë reperi prishtinas lansoi ‘remake-un’ ‘200 ditë’ këngë kjo e cila po del të jetë e suksesshme, brenda një ore ka grumbulluar hiç më pak se një milion klikime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Trimi gëzon suksesin e ‘200 ditë’ duke thënë “200 dite i boni 1 milion une veq jom n’proces t’tjetres” ku dhe paralajmëron projektin e ri. 

(Kosova Sot Online)