Kjo femër po ‘djeg’ rrjetin me imazhet e fundit

  • 05 qershor 2019 - 09:06
Kjo femër po ‘djeg’ rrjetin me imazhet e fundit

 E veshur të brendshme tepër seksi në fotosesionin e ri, bukuroshja Lauren Goodger ka treguar të pasmet e saj shumë se.ksi.

Ajo pritet që të shfaqet në “Celebs Go Dating”, gjë që e ka bërë të vihet në qëndër të prozhektorëve të meidave.

Lauren Goodger ka tërhequr vëmendjen, pasi ka fotografuar në të brendshme.

Ish-ylli i Toëie (32), ka treguar se është një femër tepër se.ksi, ndërsa ka treguar të pasmet e saj para kamerës dhe fotot e saj kanë bërë debat në publik.

Image
Image

 

 

(Kosova Sot Online)