Dhurata Ahmetaj shfaqet me pamjen e re, shkëlqen si kurrë më parë

  • 07 qershor 2019 - 15:07
Dhurata Ahmetaj shfaqet me pamjen e re, shkëlqen si kurrë më parë

Këngëtarja simpatike, Dhurata Ahmetaj nuk eksperimenton shumë me pamjen fizike.

Por, këtë herë ajo ka bërë një ndryshim në stilin e saj, i cili I ka dhënë një dukjen më të këndshme dhe joshëse, shkruan Kosova Sot Online.

Dhurata ka sjellur disa imazhe e veshur me një fustan të hapur dhe transparent.

Sensuale, atraktive dhe tejet në formë u shfaqe këngëtarja në këto imazhe.

 

 

 

(Kosova Sot Online)