Ariana del me vajzat, kaq tërheqëse nuk është dukur kurrë

  • 09 qershor 2019 - 14:45
Ariana del me vajzat, kaq tërheqëse  nuk është  dukur kurrë

Ariana, gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu është mjaft e përfolur nga mediet kosovare,shkruan Kosova Sot Online.

E kjo falë stilit të saj që e paraqet pothuajse në çdo fotografi.

Ariana edhe sot në Instagram ka hedhur një foto ku dukej tejet seksi.

Ajo kishte kapur për dore dy vajzat e saj dhe që të tria ishin veshur mjaftë bukur, por padyshim që e gjithë vëmendja bie te Ariana që shkëlqente.

(Kosova Sot Online)