Modelja me famë botërore vjen në Kosovë

  • 14 qershor 2019 - 19:02
Modelja me famë botërore vjen në Kosovë

Ajo është e njohur në gjithë botën.

Por, me origjinë, Emina Çunmulaj është shqiptare dhe në vendlindje ajo vjen shpesh.

Si do që të jetë, Emina sot ka ardhur në Kosovë.

Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja shqiptare ka hedhur një fotografi ku shihet te kufiri i Kosovës.

Se për cilën arsyeje ajo është këtu, modelja nuk tregoi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

(Kosova Sot Online)