Është shtatzënë, por, shikojani barkun Arianës

  • 15 qershor 2019 - 12:45
Është shtatzënë, por, shikojani barkun Arianës

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe Ariana po presin që së shpejti të bëhen prindër të një fëmijë, gjininë e të cilit nuk e kanë mësuar akoma.

Mirëpo, ka qenë bashkëshortja e tij ajo e cila ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet me një fustan të shkurtë të zi. 

Edhe pse shtatzënë, Ariana nuk është fryrë pothuajse fare dhe duket mjaft në formë!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

(Kosova Sot Online)