E veshur me të bardha, Arbenita alarmon fansat: U martua se është shtatzënë?

  • 20 qershor 2019 - 15:32
E veshur me të bardha, Arbenita alarmon fansat: U martua se është shtatzënë?

Si gjithnjë, Arbenita Ismajli dhe Fero janë të parët për të krijuar bujë në mediat sociale!

Pas lajmit të rremë për ndarjen që përhapën pak muaj më parë, Arbenita ka përhapur alarmin sërish në mesin e fansave.

Modelja ka publikuar një foto ku shihet e veshur me të bardha pranë Feros. Por më i çuditshëm është komenti i saj:

“Mami dhe babi Fero?, shkruan modelja në foton e publikuar shoqëruar me një emoji të nuses dhe një tjetër të dhëndrit.

Nuk e dimë çfarë të mendojmë sot pas këtij postimi por mendja na shkon për një kurorëzim të dashurisë së tyre ose një nga ato lojërat që bëjnë gjithnjë

Të ketë ndodhur ajo që po mendojmë?

Image

 

(Kosova Sot Online)