Pak para dasmës, shikoni çka po bëjnë Blero dhe Afrona me Tarën

  • 24 qershor 2019 - 15:13
Pak para dasmës, shikoni çka po bëjnë Blero dhe Afrona me Tarën

Blero dhe e fejuara e tij, Afrona së shpejti do t’i japin fund beqarisë.

Ata kanë tani pesë vite që janë lidhur dhe për këtë vit kanë paralajmëruar një dasmë madhështore.

Që të dy nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku kanë pas vetës me mijëra ndjekës.

Sot, Blero ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me Afronën e me vete kanë marrë edhe Tarën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

(Kosova Sot Online)