Beni Baksi, sot ka festë...

  • 24 qershor 2019 - 22:00
Beni Baksi, sot ka festë...

Këngëtari i njohur Beni Baksi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë i lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pasi pikërisht sot Beni feston ditëlindjen, me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet dhe gjitha të mirat në jetë.

Kujtojmë se kënga e tij e fundit, është "Mashallah", e publikuar nga "Labia" me projektin "Dashuri Verore".

(Kosova Sot Online)