Samanta Karavella më e bukur se kurrë në klipin e ri

  • 26 qershor 2019 - 15:27
Samanta Karavella më e bukur se kurrë në klipin e ri

U përfol në media se këngëtarja e njohur Samanta Karavella, shumë shpejt  pritet të vijë me një super bashkëpunim, që target ka dhe arenën ndërkombëtare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E ajo që bie në sy, është paraqitja tejet e kuruar e këngëtares në klipin e ri, që është në pritje të lansimit.

Këtë përshtypje na kanë lënë fotografitë e postuara nga vetë këngëtarja, besoj pajtoheni edhe ju...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

(Kosova Sot Online)