Mahmut Ferati nuk ndalet, publikon këngën 'Fëllënza'

  • 04 korrik 2019 - 19:16
Mahmut Ferati nuk ndalet, publikon këngën 'Fëllënza'

Defenetivisht një ndër këngëtarët më aktiv dhe më produktiv të muzikës popullore shqipe, vazhdon të jetë këngëtari dhe profesori i nderuar Mahmut Ferati, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtari sapo ka publikuar këngën e tij më të re "Fëllënza", e cila vjen premierë vetëm në "Kosova Sot Online".

(Kosova Sot Online)