Vjollca Buqaj një hap larg publikimit të këngës

  • 10 korrik 2019 - 21:26
Vjollca Buqaj një hap larg publikimit të këngës

Tanimë shumica e këngëtarëve tanë, publikojnë projektet muzikore, pasi sezona e dasmave ka trokitur dhe pothuajse të gjithë më shumë se asnjëherë janë të angazhuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Edhe këngëtarja e njohur e muzikës popullore Vjollca Buqaj, shumë shpejt pritet ta publikojë këngën e saj më të re, derisa  xhirimet e klipit kanë përfunduar, ne u sjellim fotografi nga sheshi i xhirimeve.

Image
Image

(Kosova Sot Online)