Bella Hadid do t'ju tronditë, ja sa e bukur duket

  • 11 korrik 2019 - 08:57
Bella Hadid do t'ju tronditë, ja sa e bukur duket

Mahnit të gjithë me bukurinë e saj.

Bukuroshja Bella Hadid kujdeset që çdo herë të sjell risi në dukjen e saj e që gjithmonë ia arrinë qëllimit.

Edhe në imazhet e publikuara së fundi reperja është shfaqur seksi dhe plot sharm derisa ka pozuar për revistën prestigjioze “Elle France”.

Sigurisht edhe këtë herë në fokus ishin format e saj të trupit, dhe fytyra e bukur e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë (@bellahadid) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë (@bellahadid) on

(Kosova Sot Online)