Vetëm në rrjetë! Vajzën e Shkurte Fejzës e xhirojnë nga afër dhe...

  • 11 korrik 2019 - 11:24
Vetëm në rrjetë! Vajzën e Shkurte Fejzës e xhirojnë nga afër dhe...

E ka publikuar një video në Instagram.

Gresa Behlulit ia kanë xhiruar trupin nga afër, pasi po e reklamonte një fustan.

Videoja më pas u hodh në Instagram nga ana e saj dhe duke qenë se fustani ishte vetëm në rrjetë, vajzës së Shkurtës ia zbuluan trupin më shumë se herët tjera.

Sido që të jetë, Gresa dukej me plot stil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gressa Behluli (@gressabehluli) on

(Kosova Sot Online)