Besiana Mehmedi sot ka festë, por shikoni si e uron Shkodrani

  • 18 gusht 2019 - 20:29
Besiana Mehmedi sot ka festë, por shikoni si e uron Shkodrani

Janë ndër çiftet më të njohura të estradës, të cilët me muzikën që kultivojnë, e kanë dëshmuar se janë profesionistë të këngës, në shërbim të artit të mirëfilltë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Image

Fjala është për çiftin e njohur Besiana Mehmedi&Shkodran Tolaj, të cilët së fundmi, ishin pjesë e "Maratonës së këngës", ku gjatë një përformance në Korçë, shkëlqyen me interpretimin e tyre sinkronizues.

Image

E sot për Besianën, është ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen, e me këtë rast Shkodrani e ka uruar përmes një fotografie dhe mesazhi kuptimplotë: "101 bashkë.

Gjersa ne ju themi: Kështu siç jeni, qofshit të lumtur përjetë.

Gëzuar!

 

101 bashkë...ë

Posted by Shkodran Tolaj on Sunday, August 18, 2019

(Kosova Sot Online)